Sousedská slavnost a Den otevřených dveří - sobota 26.srpna

V letošním roce jsme se rozhodli, společně se Sousedskou slavností, uspořádat jako součást oslav našeho letošního 120.výročí i Den otevřených dveří v hasičské zbrojnici.

Po návštěvě stánků s dobrotami a poslechu kapely na Masopustním náměstí si mohli malí i větší návštěvníci na dvoře hasičské zbrojnice prohlédnout vystavenou techniku, několik simulovaných hasičských činností a shlédnout promítání fotografií z historie a současnosti hasičského sboru.

Během odpoledne pak proběhla ukázka vyproštění z havarovaného automobilu a zlatým hřebem celého programu se stala módní přehlídka, kde se hasiči představili v mnoha, nejen zásahových rolích, které jim hasičský život přináší. A na úplný závěr nás navštívil i patron hasičů, svatý Florián.

Celé odpoledne se vydařilo, děkujeme všem za mnoho kladných hodnocení.

Datum aktuality: 12.8.2023